top of page

MENU

Vamiro s. r.o. 

Pokud hledáte spolehlivou firmu, která přesně naplní Vaše představy a vize, tak jste tu správně. Snažíme se všem zákazníkům vyjít maximálně vstříc a dodržet kvalitu a vysoký standard všech služeb, které nabízíme. 

Jsme rodinná firma, která podniká v oblasti kontejnerových produktů, zakázkové výroby a modulové výstavby.

Modulová sestava, zázemí

Naše firma vznikla v roce 2011. Pohybovali jsme se na trhu s kontejnery, jejich prodejem a pronájmem. Naše společnost rostla a své portfólio služeb jsme za dobu svého podnikání značně rozšířili. Máme vlastní autodopravu a jsme díky tomu v distribuci našich produktů nezávislí. Specializujeme se na zakázkovou výrobu kontejnerů a modulových sestav. Nabízíme prodej a pronájem mnoha druhů kontejnerů.

Náš příběh

Kontejner, buňka, skladový kontejner

Zakládáme si na poctivosti a spokojených zákaznících. Za roky podnikání jsme si vybudovali značnou klientelu, která využívá našich služeb.

Naším cílem je, aby naše práce byla vždy kvalitně odvedena a zákazník přebral svou zakázku vždy spokojen. 

Na trhu v naší oblasti podnikání jsme zkušeným hráčem a věříme, že naplníme všechny představy i všech nových klientů.

Naše hodnoty

Kontejner, buňka, skladový kontejner

Máme velké skladové zásoby všech typů kontejnerů. V naší nabídce naleznete skladové, sanitární, obytné, kancelářské, fekální i WC kontejnery.

Prodej kontejnerů

01

Všechny naše kontejnery je možno si pronajmout na krátkodobý i dlouhodobí pronájem, kde jsme schopni zajistit i vlastní dopravu.

Pronájem kontejnerů

02

Naší devízou je zakázková výroba kontejnerů. Jsme schopni splnit téměř jakákoliv přání našich zákazníků v této oblasti. 

Zakázková výroba kontejnerů

03

Specializujeme se na výstavby z modulových kontejnerů. Kontejnery mají betonovou podlahu a lze z nich sestavit prakticky každé přání našich klientů.

Modulové sestavy

04

V našem vozovém parku disponujeme nákladním autem s hydraulickou rukou. Také máme dvě dodávky a jedna z nich je skříňového typu. 

Autodoprava

05

Vyrábíme revoluční věc, kterou jsou kontejnerové garáže. Jejich předností je bleskové umístění a používání a také nízká cena. Navíc na užívání nepotřebujete stavební povolení.

Garáže

06

bottom of page